Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ

Тут ви можете поставити запитання послу Литовської республіки Марюсу Януконісу.
І йтиметься не лише про стосунки меж країнами. Посольство Литви в Україні виконує також роль контактного посольства НАТО, а Вільнюс традиційно називають серед столиці, які протистоять експансії Росії.

Тому питати є про що!

Ваше запитання буде опубліковано і за нього зможуть проголосувати інтернет-користувачі.
На найпопулярніші і найцікавіші запитання посол відповість під час онлайн-конференції в понеділок, 2 листопада, з 11 до 12 години.

А "Європейська правда" зробить все можливе, щоби ваше спілкування стало інтерактивним. Питайте, голосуйте, та... до зустрічі!


Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.

Останні запитання
Голосування закінчено
Завдяки зусиллям Катерини2 відбулася фальсифікація історії Росії. Але водночас була спотворена й викривлена історя Руси-України, Білорусі, Литви. Цим спотворенням до сьогодняшнього дня користується кремлівська влада намагаючись повернути колоніальну власність.
Запитання. Можливо потрібно для запобігання маніпуляціям кремля створити наукову міждержавну організацію для пошуку вивчення та систематизації історичних документів, артефактів і відновлення історичного минулого?
Борис, 30.10.2015, 11:37   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Шановний пане после!
На Вашу думку, в який спосiб росiяни будуть (надiятимемося, що не будуть) нападати на Литву: з моря, з Калiнiнградської областi, з боку Бiлорусi чи через територiю Латвiї (Естонiї)?
З повагою,
Укрворд, 29.10.2015, 23:44   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, після обрання президентом Польщі пан Анджей Дуда висував ідею створення Балто-Чорноморської спільноти. Чи є реальна перспектива реалізації цієї ініціативи, який Ви бачите потенціал такої ідеї?
Антон Марчук, 29.10.2015, 23:30   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Посол Вайдотас Верба, Координатор проектов ОБСЕ в Украине проводит мероприятия по верховенству права. Но плоды деятельности не будут до тех пор пока не произойдет смены коррупционных судей. Суд созданный Януковичем, никаких изменений за период с февраля 2014 по сей час не претерпел. Нынешняя власть цинично обманула. Решения председателя Высшего специализированного суда с рассмотрения гражданских и криминальных дел Бориса Гулько есть криминальными и крышуют коррупцию. Просьба помочь,
Раиса моб.тел. 067 5068937, 29.10.2015, 22:34   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Почему про нато на Украине так много говорят литовцы, а не, например, немцы или французы?
Олександр, 29.10.2015, 20:25   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, я пам'ятаю епізод з 2013 року, на початку Євромайдану. Вас тоді викликали в МЗС, бо литовські політики "надто жваво" підтримували народний протест. Що вам тоді сказали в міністерстві Кожари? І що Ви переказали у Вільнюс? Дякую за відверті спогади ;)
Сергій Сидоренко, 29.10.2015, 20:09   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Дякуємо за підтримку України. Ви Справжні наші Друзі
Мирон Львів, 29.10.2015, 16:18   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Шановний пане Посол!
За часів президентства Януковича кількість прихильників курсу вступу до НАТО зменшилася завдяки тому, що так звані прихильники вступу до НАТО стали дуже швидко прихильниками позаблоковості. Нажаль зараз вони стали знову прихильниками НАТО. Чи будити Ви в своїй роботі враховувати явище конформізму при опрацюванні питань співробітництва Украіни з НАТО?
З повагою
Ігор Козій
Ігор Козій, 29.10.2015, 15:33   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Як в Литві відносяться до результатів виборів в Польщі? Як результати голосування з точки зору Литовської Республіки можуть вплинути на українсько-литовсько-польські відносини?
Роман Корбут, 29.10.2015, 11:34   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, поддержали бы Вы инициативу нашего народа по приглашению в Украину международной группы экспертов (на платной или другой основе), для периодичной проверки деятельности высших органов власти (в рамках борьбы с коррупцией, преступными махинациями с казной, и т.д.)? На основе отчета мы сможем контролировать наших администраторов и других распорядителей имущества. И есть ли такие эксперты, которые покажут настоящий результат, а не тот который скажут?
Руслан, 29.10.2015, 05:54   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи планує Литва проводити власні культурні акції в Україні, зокрема запроваджувати курси з вивчення литовської мови? Особисто я її б вивчив залюбки, вона неймовірно гарна, ось тільки бракує носіїв литовської, немає з ким поговорити. Дуже хотілося б, щоб у нас в Україні можна було б вивчати співучу литовську мову.
Олекса Стомаченко, 29.10.2015, 02:49   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, чи підтримуєте ви ідею добровільного обміну громадянами між країнами Балтії та Російською Федерацією і чи звертатиметься литовське МЗС до своїх російських колег з такою ініціативою? Таким чином, уся прибалтійська "вата" змогла б невідкладно набути безповоротного підданства держави Путіна-Кадирова і покинути вас раз і назавжди, а прогресивні росіяни змогли б нарешті вирватися з цієї в'язниці до вас в цивілізований світ. І при тому ніхто б не звинувачував країни Балтії в "фашизмі".
Олег, 28.10.2015, 23:47   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Как Вы лично относитесь к отмене санкций к России? Ведь территориальная целостность Украины, не восстановлена? Не кажется ли Вам, что Запад мог бы и покруче себя повести в начале, да и чуть позже, в конфликте на Донбассе,с целью недопущения войны ? Почему НАТО настроено так долго водить Украину за нос,раздавать разного рода обещания,и не принимать в свои ряды?
Vasil, 28.10.2015, 21:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи є у Влади Литви офіційне бачення (позиція) с приводу нескінченних репресій кожної влади України (Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка) проти власних громадян , політичні переслідування; нескінченних порушень базових прав людини (право на життя, на гідний правовий захист тощо, про що свідчить величезна статистика справ Європейского Суду з прав людини проти України) . Чи є у Литві таке саме відношення влади до громадян? Як викорінити людиноненависництво з людей, які рвуться до влади в Україні?
Витя , 28.10.2015, 21:37   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Як Ви ставитесь до відновлення Великого князівства Литовського?Для мене,украЇнця,немає ближчих братів ,чим литовці.Це справжні друзі і брати.За Вас готовий даже воювати.
володимир, 28.10.2015, 21:30   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте! Мой муж гражданин Литвы, живёт и работает в Германии . И что делать в таком случае? Я хочу жить с ним, разумеется. Куда обращаться, в посольство Литвы или Германии? Если оформлять Литовскую национальную визу "Д"? Так она не даёт возможности мне жить в другой стране ЕС более 90 дней.
Евгения, 28.10.2015, 21:26   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Господин посол! Живет ли ваша семья с вами? В какую школу ходят ваши дети? Как вам нравится Киев? И как вы в Украине проводите свое свободное время?
Олена, 28.10.2015, 21:24   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи може Україна зараз вступити в НАТО? Що для цього потрібно?
Наталя, 28.10.2015, 21:20   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, чи займаїтесь Ви спортом , яким? Та чи вистачає Вам часу на це ?
ЛУИ, 28.10.2015, 20:58   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол! У яких сферах економіки ви бачете найбільший потенціал відносин Україна-Литва?
Європейський Вибір, 28.10.2015, 20:56   Лінк на запитання
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3
Усього:
47 запитань
288 голосів
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика