Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ

Тут ви можете поставити запитання послу Литовської республіки Марюсу Януконісу.
І йтиметься не лише про стосунки меж країнами. Посольство Литви в Україні виконує також роль контактного посольства НАТО, а Вільнюс традиційно називають серед столиці, які протистоять експансії Росії.

Тому питати є про що!

Ваше запитання буде опубліковано і за нього зможуть проголосувати інтернет-користувачі.
На найпопулярніші і найцікавіші запитання посол відповість під час онлайн-конференції в понеділок, 2 листопада, з 11 до 12 години.

А "Європейська правда" зробить все можливе, щоби ваше спілкування стало інтерактивним. Питайте, голосуйте, та... до зустрічі!
Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.

Вибір редакції
Голосування закінчено
Коли Україна буде прийнята в НАТО?
 
Голосування закінчено
Скажіть, будь ласка, як змінилась кількість населення Литви впорівнянні з перебуванням у складі СРСР ? Станом на 01.01.1991 р. та станом на 01.01.2014 р. Кількість населення збільшилось чи зменшилось ? На мою думку це найкращий показник рівня життя та економіки держави.

Яка кількість безробітних у Литві була станом на 01.01.1991 р. та станом на сьогодні
 
Голосування закінчено
Господин посол, у вас же тоже была поддержка России, и было много русских в стране. Как литовскому руководству удалось убедить людей, что стране нужно в НАТО? Неужели не было протестов каких-то?
 
Голосування закінчено
Чи обговорюються у Вашій країні питання щодо закупівлі українських товарів, якщо так, то яких саме,у якій кількості та коли таке буде відбуватися?
Володимир   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, на Вашу думку, які є способи поверненя Росією Криму Україні (військові, невійськові, дипломатичні, економічні та ін.)?, на скільки вони ефективні? Чи реально, на Вашу думку повернути Крим Україні взагалі і, якщо так, то коли це станеться?
Виктор Кучер   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Доброго дня, пане Посол!
Дозвольте висловити Вам глибоку вдячність за підтримку України на міжнародній арені. Прошу висловити Вашу думку щодо наступного:
1. Чи можливий зрив ратифікації Угоди про асоціацію Україна -ЄС (референдум в Нідерландах, Греція взагалі не розпочала процес ратифікації, а в певних країнах він ще не завершений)?
2. Наскільки реальні загрози послаблення санкцій проти Росії навіть при неповному чи невиконанні нею Мінських домовленостей? Європа готова знову здати Україну?
 
Голосування закінчено
Пане Посол, я пам'ятаю епізод з 2013 року, на початку Євромайдану. Вас тоді викликали в МЗС, бо литовські політики "надто жваво" підтримували народний протест. Що вам тоді сказали в міністерстві Кожари? І що Ви переказали у Вільнюс? Дякую за відверті спогади ;)
Сергій Сидоренко   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, поддержали бы Вы инициативу нашего народа по приглашению в Украину международной группы экспертов (на платной или другой основе), для периодичной проверки деятельности высших органов власти (в рамках борьбы с коррупцией, преступными махинациями с казной, и т.д.)? На основе отчета мы сможем контролировать наших администраторов и других распорядителей имущества. И есть ли такие эксперты, которые покажут настоящий результат, а не тот который скажут?
 
Голосування закінчено
Как Вы лично относитесь к отмене санкций к России? Ведь территориальная целостность Украины, не восстановлена? Не кажется ли Вам, что Запад мог бы и покруче себя повести в начале, да и чуть позже, в конфликте на Донбассе,с целью недопущения войны ? Почему НАТО настроено так долго водить Украину за нос,раздавать разного рода обещания,и не принимать в свои ряды?
 
Голосування закінчено
Господин посол! Живет ли ваша семья с вами? В какую школу ходят ваши дети? Как вам нравится Киев? И как вы в Украине проводите свое свободное время?
 
Голосування закінчено
Чи може Україна зараз вступити в НАТО? Що для цього потрібно?
 
Голосування закінчено
Пане посол, чи фіксуєте ви незаконні випадки подачі документів на отримання віз від «лівих» замовників? Наскільки часто?
 
Голосування закінчено
Какой самый недипломатичный поступок вы совершили в своей жизни? Какое самое недипломатичное выражение высказали на важной встрече?
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, господин посол!
1. Планируется ли проведение "Дней Литвы в Украине" в ближайшие месяцы.
2. Литва всячески поддерживает Украину. Как Украина "помогает" Литве? Взаимовыгодное ли это сотрудничество (в политической, культурной и особенно в экономической сфере)?
 
Голосування закінчено
Руководители Литвы говорили, что Литва поможет Украине летальным вооружением. Так уже помогаете или просто пообщали и всё?
Александр   Лінк на запитання
 
Усього:
47 запитань
288 голосів
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика