Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ

Тут ви можете поставити запитання послу Литовської республіки Марюсу Януконісу.
І йтиметься не лише про стосунки меж країнами. Посольство Литви в Україні виконує також роль контактного посольства НАТО, а Вільнюс традиційно називають серед столиці, які протистоять експансії Росії.

Тому питати є про що!

Ваше запитання буде опубліковано і за нього зможуть проголосувати інтернет-користувачі.
На найпопулярніші і найцікавіші запитання посол відповість під час онлайн-конференції в понеділок, 2 листопада, з 11 до 12 години.

А "Європейська правда" зробить все можливе, щоби ваше спілкування стало інтерактивним. Питайте, голосуйте, та... до зустрічі!
Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.

Популярні запитання
Голосування закінчено
Дякуємо за підтримку України. Ви Справжні наші Друзі
Мирон Львів, 29.10.2015, 16:18   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, я пам'ятаю епізод з 2013 року, на початку Євромайдану. Вас тоді викликали в МЗС, бо литовські політики "надто жваво" підтримували народний протест. Що вам тоді сказали в міністерстві Кожари? І що Ви переказали у Вільнюс? Дякую за відверті спогади ;)
Сергій Сидоренко, 29.10.2015, 20:09   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Посол Вайдотас Верба, Координатор проектов ОБСЕ в Украине проводит мероприятия по верховенству права. Но плоды деятельности не будут до тех пор пока не произойдет смены коррупционных судей. Суд созданный Януковичем, никаких изменений за период с февраля 2014 по сей час не претерпел. Нынешняя власть цинично обманула. Решения председателя Высшего специализированного суда с рассмотрения гражданских и криминальных дел Бориса Гулько есть криминальными и крышуют коррупцию. Просьба помочь,
Раиса моб.тел. 067 5068937, 29.10.2015, 22:34   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, поддержали бы Вы инициативу нашего народа по приглашению в Украину международной группы экспертов (на платной или другой основе), для периодичной проверки деятельности высших органов власти (в рамках борьбы с коррупцией, преступными махинациями с казной, и т.д.)? На основе отчета мы сможем контролировать наших администраторов и других распорядителей имущества. И есть ли такие эксперты, которые покажут настоящий результат, а не тот который скажут?
Руслан, 29.10.2015, 05:54   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Просьба помогите бороться с масштабной тотальной коррупцией, которая увеличилась после Революции Достоинства. Это относится к судебной системе, деятельности министерств, прокуратуры, милиции. Необходимо, чтобы жестко наказывали за коррупцию, а не крышевала коррупцию коалиция. Можно ли создать структуру, куда бы поступали факты коррупции. Международные эксперты проводили бы контроль. Власть цинично обманывает свой народ и весь мир, поэтому международная помощь не дает необходимого эффекта.
Владимир, 30.10.2015, 12:48   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Доброго дня, пане Посол!
Дозвольте висловити Вам глибоку вдячність за підтримку України на міжнародній арені. Прошу висловити Вашу думку щодо наступного:
1. Чи можливий зрив ратифікації Угоди про асоціацію Україна -ЄС (референдум в Нідерландах, Греція взагалі не розпочала процес ратифікації, а в певних країнах він ще не завершений)?
2. Наскільки реальні загрози послаблення санкцій проти Росії навіть при неповному чи невиконанні нею Мінських домовленостей? Європа готова знову здати Україну?
Микола, 30.10.2015, 12:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Скажіть, будь ласка, як змінилась кількість населення Литви впорівнянні з перебуванням у складі СРСР ? Станом на 01.01.1991 р. та станом на 01.01.2014 р. Кількість населення збільшилось чи зменшилось ? На мою думку це найкращий показник рівня життя та економіки держави.

Яка кількість безробітних у Литві була станом на 01.01.1991 р. та станом на сьогодні
Микола, 30.10.2015, 22:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Господин посол! Живет ли ваша семья с вами? В какую школу ходят ваши дети? Как вам нравится Киев? И как вы в Украине проводите свое свободное время?
Олена, 28.10.2015, 21:24   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
чи мають право іноземці вільно купувати землі сільськогосподарського призначення у Литві ?
Микола , 30.10.2015, 22:56   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Як в Литві відносяться до результатів виборів в Польщі? Як результати голосування з точки зору Литовської Республіки можуть вплинути на українсько-литовсько-польські відносини?
Роман Корбут, 29.10.2015, 11:34   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Прохання допоможіть конкретними заходами боротися з корупцією. Тотальна корупція знищує реформи, а керівництво держави лише на словах бореться, кришуючи корупційні схеми. Не має сенсу допомогати Україні, поки не має боротьби з корупцією. Було б корисно, якби міжнародні організації публікували наші факти корупції, відповіді на які приходили б від правоохоронних органів як українцям, так і міжнародним експертам. Це попереджуватиме обман, що ми отримуємо від корупціонерів, котрі при владі сьогодні
Раїса, 30.10.2015, 17:27   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи обговорюються у Вашій країні питання щодо закупівлі українських товарів, якщо так, то яких саме,у якій кількості та коли таке буде відбуватися?
Володимир, 30.10.2015, 15:39   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Користуючись нагодою, засвідчую Вам глибоку повагу. Прошу допоможіть створити міжнародну організацію, куди б українці звертались щодо боротьби з корупцією. Коли подолаємо корупцію, тільки тоді будуть реформи і ефект від міжнародної допомоги. Нас обманює Президент, премєр-міністр, міністри, депутати, коаліція. За весь період Незалежності діє кругова порука, ніхто не наказаний.Лише на словах влада цинічно кричить про реформи. Ситуація після Януковичів погіршилась. Щиро дякую!
Євген, 30.10.2015, 14:47   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Завдяки зусиллям Катерини2 відбулася фальсифікація історії Росії. Але водночас була спотворена й викривлена історя Руси-України, Білорусі, Литви. Цим спотворенням до сьогодняшнього дня користується кремлівська влада намагаючись повернути колоніальну власність.
Запитання. Можливо потрібно для запобігання маніпуляціям кремля створити наукову міждержавну організацію для пошуку вивчення та систематизації історичних документів, артефактів і відновлення історичного минулого?
Борис, 30.10.2015, 11:37   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи може Україна зараз вступити в НАТО? Що для цього потрібно?
Наталя, 28.10.2015, 21:20   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Яка частка російських активів ( банки, підприємства, де власники являються юридичні та фізичні особи РФ ) представлена у Литві ?
Микола , 30.10.2015, 22:48   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи потрібно на Вашу думку приватизовувати стратегічні активи держави, на зразок залізницю, енергопостачальні підприємства, спиртові підприємства, атомні станціі ?
Микола , 30.10.2015, 22:45   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Господин посол, у вас же тоже была поддержка России, и было много русских в стране. Как литовскому руководству удалось убедить людей, что стране нужно в НАТО? Неужели не было протестов каких-то?
Сергей, 30.10.2015, 19:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, на Вашу думку, які є способи поверненя Росією Криму Україні (військові, невійськові, дипломатичні, економічні та ін.)?, на скільки вони ефективні? Чи реально, на Вашу думку повернути Крим Україні взагалі і, якщо так, то коли це станеться?
Виктор Кучер, 30.10.2015, 13:24   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Шановний пане после!
На Вашу думку, в який спосiб росiяни будуть (надiятимемося, що не будуть) нападати на Литву: з моря, з Калiнiнградської областi, з боку Бiлорусi чи через територiю Латвiї (Естонiї)?
З повагою,
Укрворд, 29.10.2015, 23:44   Лінк на запитання
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3
Усього:
47 запитань
288 голосів
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика