Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ

Тут ви можете поставити запитання послу Литовської республіки Марюсу Януконісу.
І йтиметься не лише про стосунки меж країнами. Посольство Литви в Україні виконує також роль контактного посольства НАТО, а Вільнюс традиційно називають серед столиці, які протистоять експансії Росії.

Тому питати є про що!

Ваше запитання буде опубліковано і за нього зможуть проголосувати інтернет-користувачі.
На найпопулярніші і найцікавіші запитання посол відповість під час онлайн-конференції в понеділок, 2 листопада, з 11 до 12 години.

А "Європейська правда" зробить все можливе, щоби ваше спілкування стало інтерактивним. Питайте, голосуйте, та... до зустрічі!


Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.

Випадкові 20
Голосування закінчено
Шановний пане после!
На Вашу думку, в який спосiб росiяни будуть (надiятимемося, що не будуть) нападати на Литву: з моря, з Калiнiнградської областi, з боку Бiлорусi чи через територiю Латвiї (Естонiї)?
З повагою,
Укрворд, 29.10.2015, 23:44   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Просьба помогите бороться с масштабной тотальной коррупцией, которая увеличилась после Революции Достоинства. Это относится к судебной системе, деятельности министерств, прокуратуры, милиции. Необходимо, чтобы жестко наказывали за коррупцию, а не крышевала коррупцию коалиция. Можно ли создать структуру, куда бы поступали факты коррупции. Международные эксперты проводили бы контроль. Власть цинично обманывает свой народ и весь мир, поэтому международная помощь не дает необходимого эффекта.
Владимир, 30.10.2015, 12:48   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, чи займаїтесь Ви спортом , яким? Та чи вистачає Вам часу на це ?
ЛУИ, 28.10.2015, 20:58   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
У ВашоЇ країни вибори проходять теж зі скандалами та підкупами, чі чесно?
олександр, 28.10.2015, 20:34   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Скажіть, будь ласка, як змінилась кількість населення Литви впорівнянні з перебуванням у складі СРСР ? Станом на 01.01.1991 р. та станом на 01.01.2014 р. Кількість населення збільшилось чи зменшилось ? На мою думку це найкращий показник рівня життя та економіки держави.

Яка кількість безробітних у Литві була станом на 01.01.1991 р. та станом на сьогодні
Микола, 30.10.2015, 22:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Коли Україна буде прийнята в НАТО?
Едуард , 01.11.2015, 12:24   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Как Вы лично относитесь к отмене санкций к России? Ведь территориальная целостность Украины, не восстановлена? Не кажется ли Вам, что Запад мог бы и покруче себя повести в начале, да и чуть позже, в конфликте на Донбассе,с целью недопущения войны ? Почему НАТО настроено так долго водить Украину за нос,раздавать разного рода обещания,и не принимать в свои ряды?
Vasil, 28.10.2015, 21:43   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Дякуємо за підтримку України. Ви Справжні наші Друзі
Мирон Львів, 29.10.2015, 16:18   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Руководители Литвы говорили, что Литва поможет Украине летальным вооружением. Так уже помогаете или просто пообщали и всё?
Александр, 28.10.2015, 20:01   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Користуючись нагодою, засвідчую Вам глибоку повагу. Прошу допоможіть створити міжнародну організацію, куди б українці звертались щодо боротьби з корупцією. Коли подолаємо корупцію, тільки тоді будуть реформи і ефект від міжнародної допомоги. Нас обманює Президент, премєр-міністр, міністри, депутати, коаліція. За весь період Незалежності діє кругова порука, ніхто не наказаний.Лише на словах влада цинічно кричить про реформи. Ситуація після Януковичів погіршилась. Щиро дякую!
Євген, 30.10.2015, 14:47   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
чи мають право іноземці вільно купувати землі сільськогосподарського призначення у Литві ?
Микола , 30.10.2015, 22:56   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, чи підтримуєте ви ідею добровільного обміну громадянами між країнами Балтії та Російською Федерацією і чи звертатиметься литовське МЗС до своїх російських колег з такою ініціативою? Таким чином, уся прибалтійська "вата" змогла б невідкладно набути безповоротного підданства держави Путіна-Кадирова і покинути вас раз і назавжди, а прогресивні росіяни змогли б нарешті вирватися з цієї в'язниці до вас в цивілізований світ. І при тому ніхто б не звинувачував країни Балтії в "фашизмі".
Олег, 28.10.2015, 23:47   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, поддержали бы Вы инициативу нашего народа по приглашению в Украину международной группы экспертов (на платной или другой основе), для периодичной проверки деятельности высших органов власти (в рамках борьбы с коррупцией, преступными махинациями с казной, и т.д.)? На основе отчета мы сможем контролировать наших администраторов и других распорядителей имущества. И есть ли такие эксперты, которые покажут настоящий результат, а не тот который скажут?
Руслан, 29.10.2015, 05:54   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Здравствуйте, господин посол!
1. Планируется ли проведение "Дней Литвы в Украине" в ближайшие месяцы.
2. Литва всячески поддерживает Украину. Как Украина "помогает" Литве? Взаимовыгодное ли это сотрудничество (в политической, культурной и особенно в экономической сфере)?
Игорь, 28.10.2015, 20:12   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Пане Посол, на Вашу думку, які є способи поверненя Росією Криму Україні (військові, невійськові, дипломатичні, економічні та ін.)?, на скільки вони ефективні? Чи реально, на Вашу думку повернути Крим Україні взагалі і, якщо так, то коли це станеться?
Виктор Кучер, 30.10.2015, 13:24   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Шановний пане Посол!
За часів президентства Януковича кількість прихильників курсу вступу до НАТО зменшилася завдяки тому, що так звані прихильники вступу до НАТО стали дуже швидко прихильниками позаблоковості. Нажаль зараз вони стали знову прихильниками НАТО. Чи будити Ви в своїй роботі враховувати явище конформізму при опрацюванні питань співробітництва Украіни з НАТО?
З повагою
Ігор Козій
Ігор Козій, 29.10.2015, 15:33   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Як отримати візу Літви? Хоча б просто туристичну? Дякую за відповідь.
Катерина Іванівна, 30.10.2015, 18:33   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Яка частка російських активів ( банки, підприємства, де власники являються юридичні та фізичні особи РФ ) представлена у Литві ?
Микола , 30.10.2015, 22:48   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Завдяки зусиллям Катерини2 відбулася фальсифікація історії Росії. Але водночас була спотворена й викривлена історя Руси-України, Білорусі, Литви. Цим спотворенням до сьогодняшнього дня користується кремлівська влада намагаючись повернути колоніальну власність.
Запитання. Можливо потрібно для запобігання маніпуляціям кремля створити наукову міждержавну організацію для пошуку вивчення та систематизації історичних документів, артефактів і відновлення історичного минулого?
Борис, 30.10.2015, 11:37   Лінк на запитання
 
Голосування закінчено
Чи може Україна зараз вступити в НАТО? Що для цього потрібно?
Наталя, 28.10.2015, 21:20   Лінк на запитання
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3
Усього:
47 запитань
288 голосів
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика